FAQ

Koszty wysyłki

Po decyzji dotyczącej wyboru produktu/ów następną istotną sprawą jest dobór odpowiedniego sposobu dostawy.

Klasyczne sposoby dostawy (przesyłka kurierska) polecamy osobom, które zdecydowały się na produkty gotowe, nie wymagające dodatkowych przeróbek oraz osobom, które prace montażowe wykonają we własnym zakresie lub zlecą np. firmie świadczącej usługi zduńskie. W tym przypadku polecamy dostawy firmami przewozowymi DHL, DPD lub SCHENKER. Standardowe przesyłki wysyłamy w cenie 17 zł za przesyłkę o wartości do 1000 zł. W przypadku wysyłki towaru o wartości powyżej 1000 zł, koszt wysyłki wynosi 92 zł. Dotyczy wyłącznie przesyłek standardowych (paczka lub paleta). Zastrzegamy sobie prawo doliczenia dodatkowej kwoty za obsługę zamówienia.

W przypadku przesyłek niestandardowych prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu w celu ustalenia indywidualnych warunków dostawy. (tel. 577 320 100)

Dla osób zainteresowanych zleceniem nam wykonania usługi montażu zakupionego produktu, lub innej dodatkowej usługi związanej z zakupionym towarem proponujemy kontakt telefoniczny (tel. 511 842 751) w celu uzgodnienia indywidualnego sposobu dostawy. Bardzo często praktykujemy w takim przypadku dostawy własnymi środkami transportu.

Informacja o czasie dostawy wybranego produktu znajduje się na karcie produktu. Jeżeli w koszyku znajdują się produkty o różnych terminach dostawy to standardowo towar dostarczymy w terminie równym najdłuższemu terminowi dostawy wybranego produktu.

W przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu dostawy, o czym każdorazowo poinformujemy Klienta.