Biokominki portalowe 

Jest 16 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Biokominki portalowe

Biokominki portalowe


Biokominki portalowe pomogą Ci spełnić marzenia o kominku w domu, który ogrzeje i do tego będzie wyglądał efektownie. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo duży wybór biokominków, które nie tylko dadzą dodatkowe ciepło, ale również będą wyjątkową dekoracją wnętrza. Z racji na prostotę montażu takie biokominki zyskują coraz więcej zwolenników. Są nowoczesne, modne i co bardzo ważne ekonomiczne. Zdecydowaną ich zaletą jest uniwersalność. Z powodzeniem można zamontować taki kominek zarówno w domu a także w mieszkaniu.

Biokominek portalowy to nowoczesne rozwiązanie

Biokominek portalowy potrafi być prawdziwą ozdobą pomieszczenia, w którym zostanie zamontowany. Nowoczesne projekty są bardzo ciekawe, od prostych kształtów poprzez futurystyczne formy, tradycyjne lub bardzo nowoczesne. Biokominek AUGUST jest bardzo elegancki. Materiał, z którego został wykonany sprawia, że przypomina tradycyjny kominek. Pasuje do wielu ciekawych aranżacji wnętrz.

Ekologiczne biokominki portalowe

Ogień w biokominku portalowym powstaje w wyniku spalania płynu grzewczego. Produktami spalania płynu jest para wodna i dwutlenek węgla, w ilości która jest bezpieczna i zbliżona do ilości w wydychanym przez człowieka powietrzu. To gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Biokominek JUNE TUNEL jest nietuzinkowy, z wizją ognia na przestrzał. Eleganckie i proste kształty sprawiają, że wygląda jak zwykły kominek. Jego niewielki rozmiar sprawia, że można go umieścić prawie w każdym dowolnym miejscu pod ścianą. Minimalistyczny kształt i otwarte palenisko tworzą wyjątkową aurę w każdym wnętrzu.
Zaletą biokominków portalowych jest prostota montażu. Nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego. Obsługa również jest bezproblemowa. Sprawdzi się zarówno w mieszkaniu jak i przestronnym domu.

Biokominki portalowe to nowoczesny design w Twoim domu

Mawiają, że w dzisiejszych czasach ogranicza nas tylko wyobraźnia. Trochę jest w tym prawdy. Możemy zamontować sobie kominek prawie w każdym wnętrzu i dobierając kształt i wielkość. Biokominek EGZUL czarny z kryształami Swarovski to rozwiązanie dla wymagających. Przyciąga uwagę obudową – ostrosłupami z czarnego MDF-u, które zostały ozdobione kryształami Swarovskiego. To najnowsza linia designerskich produktów ozdobionych oryginalnymi, certyfikowanymi kryształami, które znane są na całym świecie. Kamienie użyte w każdym egzemplarzu posiadają swój unikalny numer seryjny, z jego pomocą można potwierdzić ich oryginalność.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W razie pytań służymy pomocą.