Biokominki narożne 

W tej kategorii nie ma produktów.

Biokominki narożne

Biokominki narożne

Biokominki narożne często wybierany są w przypadku otwartych pomieszczeń lub połączonych np. salon z jadalnią. Ma większą możliwość grzewczą a dwustronna wizja ognia i panoramiczny wygląd wpisze się w niejeden wystrój. Biopaliwo w takim kominku spala się bezdymnie, w czasie tego procesu nie wydzielają się żadne toksyczne opary. Posiadacze małych dzieci albo zwierząt domowych mogą spać spokojnie. Osoby, którym zależy na ekologii również będą zadowolone. Jest to bezpieczne, ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie.

Biokominki narożne to oszczędność miejsca

Biokominki narożne to oszczędność miejsca. Nie musimy zastanawiać się, gdzie gromadzić brykiet lub drewno oraz nie ma tego całego bałaganu z tym związanego. Paliwo użyte przy rodzaju tego typu kominka spala się bezwonnie i bezdymnie więc nie ma ryzyka ubrudzenia podłóg lub ścian. Jedyne co musimy zrobić to odpowiednio go zamontować i zaopatrywać w paliwo.
Biokominek narożny DELTA 600 prawy lub lewy wymaga montażu we wnęce ściennej. Delikatna rama frontowa nie zaburzy wystroju. Jest prosty w obsłudze.

Korzystanie z biokominka wiszącego

Oczywiście biokominek ma wiele zalet, jest prosty w obsłudze, ale też trzeba pamiętać o kilku rzeczach. Nie powinno się go stosować jako głównego źródła ciepła w domu. Oczywiście, ociepli pomieszczenie, dlatego może być uzupełnieniem oraz ozdobą. W czasie używania należy zadbać o prawidłową wentylację pomieszczeń. Tak, nie ma tutaj dymu i sadzy, ale spalanie biopaliwa wymaga stałego dopływu świeżego powietrza i odprowadzania wydzielającego się dwutlenku węgla.

Biokominki narożne to relaks przy ogniu w zasięgu ręki

Biokominki narożne pomagają spełnić marzenia osób, które chciały odpoczywać przy prawdziwym ogniu. Nie wszędzie jest możliwość zamontowania tradycyjnego kominka, czasami nie ma komina, w innych sytuacjach pomieszczenia są za małe. Dodatkowym plusem jest możliwość wykorzystania biokominka do aromaterapii. Wystarczy do odpowiedniego miejsca dać kilka kropel olejku eterycznego i można cieszyć się delikatnym, często też pozytywnie wpływającym na nasze zdrowie, zapachem.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. W razie pytań nasi specjaliści pomogą Państwu w podjęciu decyzji.