Akcesoria do kominków 

Jest 127 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów
Akcesoria do kominków

Akcesoria do budowy i montażu kominków

Dopełnieniem formy przy budowie pieców albo kominków są różnego rodzaju akcesoria, ich zestawy oraz kratki wentylacyjne. Oferujemy produkty, które są wykonane z różnorodnych materiałów według nowoczesnych i stylowych wzorów. Montaż biokominka jest bardzo łatwa, nie zmienia to faktu, że przyda się nam do tego kilka rzeczy. Isol Glue+ przeznaczony jest do klejenia płyt kominkowych. Pozwala na trwałe i odporne na temperaturę łączenie. W naszym sklepie dostępne są w pojemnikach 0,31 kg , 1,65 kg oraz 5 kg.

Akcesoria do izolacji kominków

Taśma aluminiowa to kolejny produkt, który warto kupić. Taśma ta służy do zabezpieczania izolacji okapu kominka lub do izolacji kanałów DGP. Jest wytrzymała na wysokie i bardzo wysokie temperatury. Dostępna jest w różnych szerokościach i długościach.
Super Isol płyta krzemieniowo wapienna jest doskonałym materiałem izolacyjnym okapu kominka, jednocześnie stanowi jej budulec. Dostępna w różnych rozmiarach.

Akcesoria dekoracyjne do biokominków

Aby nasz biokominek jeszcze lepiej się prezentował, warto wyposażyć go w elementy dekoracyjne. Włókna żarowe GLOW FLAME to innowacyjny materiał, który ma zastosowanie jako wyłożenie paleniska w standardowych biokominkach zasilanych biopaliwem oraz kominkach zasilanych naturalnym gazem ziemnym lub LPG. Zapewniają wrażenia estetyczne. Nawet mała ilość dodana do paleniska sprawia, że urządzenie wygląda atrakcyjniej. Umieszczenie Glow Flame bezpośrednio w płomieniu powoduje jego jaśniejsze świecenie. Materiał jest całkowicie bezpieczny i ekologiczny.
Można również włożyć do biokominka kamienie ozdobne. Poprawią one wygląd i estetykę. Są w 100% naturalne, mogę być dekoracją nie tylko kominka, ale też każdego wnętrza.

Biokominek można również wykorzystać do aromaterapii. Olejki zapachowe, które znajdują się w naszej ofercie są doskonałą alternatywą dla chemicznych odświeżaczy powietrza. Poza tym, że ładnie pachną, posiadają również działania lecznicze i orzeźwiają powietrze w pomieszczeniu. W naszym sklepie dostępny jest m.in. zapach: lawendowy, wanilia, goździk, mandarynka/ pomarańcza, magnolia i zielona herbata.

Akcesoria zwiększające bezpieczeństwo korzystania z kominków domowych

Akcesoria do monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu są niezbędne, jeśli jest kominek w domu. Czujnik tlenku węgla 230V w momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia załącza alarm dźwiękowy i optyczny. Wyposażony jest w czujnik półprzewodnikowy oraz układ autodiagnostyczny sygnalizujący uszkodzenie czujnika. W naszym sklepie znajdą Państwo czujniki, które można dopasować do własnych potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.