Akcesoria do biokominków 

Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Akcesoria do biokominków

Akcesoria do biokominków

W dziale akcesoria do biokominków znajdziesz wszystko co jest potrzebne, aby twój biokominek działał sprawnie, ekonomicznie i przez długie lata.
Jednym z ważniejszych akcesoriów jest biopaliwo. Dobrej jakości pozwoli zachować ekologiczny charakter biokominka. Bio Deco to specjalny płyn do stosowania w kominkach. Uzyskuje się go z biologicznego alkoholu, spala się całkowicie, nie wydziela zapachu ani dymu. Produktem spalania jest para wodna i dwutlenek węgla, w ilościach zbliżonych do powietrza wydychanego przez człowieka. Paliwo to zostało przebadane i zaaprobowane do użytkowania przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. 1 litr spala się przez 2-5 godz. Jest to zależne od wielkości płomienia. Już po paru minutach stosowania odczuwalny jest wzrost temperatury w pomieszczeniu. Płyn wystarczy wlać do metalowego pojemnika przeznaczonego do palenia, wystarczy napełnić go tylko do 2/3 objętości. Po upewnieniu się, że nic się nie rozlało można zapalić. W ofercie mamy zapachowe płyny: kawowy i leśny.

Kamyki ozdobne do biokominków

Kamyki ozdobne tworzą ciekawe i estetyczne wykończenie w biokominkach oraz kominkach gazowych i ogrzewaczach gazowych. Poprawia wygląd i estetykę. Odporne są na wysokie temperatury, nawet do 600°C. W łatwy sposób można je zaaranżować układając wokół paleniska. W naszym sklepie dostępne sią w kolorze czarnym, białym oraz kryształki.

Przydatne akcesoria do biokominków

Biokominki są bardzo proste w montażu i obsłudze, co nie oznacza, że bezobsługowe. Aby ułatwić sobie użytkowanie warto zaopatrzyć się w kilka dodatków. Jednym z nich jest lejek do nalewania paliwa. Przyda się jeszcze estetyczna, długa zapalniczka. Pozwala na rozpalenie biokominka bez ryzyka poparzenia dłoni. Płotek to element ozdobny, który można zamówić jako dodatek do biokominków półokrągłych. Wykonany jest ze stali.

Akcesoria do przeszklenia biokomika

Akcesoria do przeszklenia biokominka zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, w szczególności, jeśli w domu są dzieci oraz zwierzęta. W naszej ofercie znajdują się szyby, które montażem można zastosować do różnego typu biokominka.
Ciekawym dodatkiem są drewienka ceramiczne, będące ozdobą biokominków wiszących oraz stojących. Drewienka odporne są na wysokie temperatury ponieważ znajdują się w pobliżu ognia.
Akcesoria do biokominków ułatwiają użytkowanie oraz stanowią elementy dekoracyjne, które są bezpieczne i trwałe. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.