Kotły na pellet 

Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Kotły na pellet

Kotły na pellet

Klientom możemy zaproponować profesjonalne kotły uznanych producentów – Kozlusan i Red. Kotły na pellet wyróżniają się bezproblemowym montażem i intuicyjnym pierwszym rozruchem. Sprzęt wystarczy podłączyć do instalacji i już można cieszyć się przyjemnym ciepłem rozchodzącym się po całym domu. Urządzenia spalają biomasę (pellet), dzięki czemu są ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Nasze kotły spełniają wymagania programu czyste powietrze, dlatego możliwe jest uzyskanie dofinansowania na zakup takiego kotła.

Kompaktowy kocioł na pellet

Topowe produkty charakteryzują się przede wszystkim niezawodonością i kompaktową konstrukcją sprawdzającą się np. w małych pomieszczeniach. Kocioł na pellet idealnie nadaje się do montażu zarówno w nowobudowanym domu, jak i do modernizacji istniejącej kotłowni. Do niekwestionowanych atutów kotłów można zaliczyć ich atrakcyjny wygląd i przydatne funkcje. Sprzęt ma zintegrowaną wysokowydajną pompę, manometr i zawór bezpieczeństwa oraz wbudowane naczynie przeponowe, które pozwala pracować w zamkniętym układzie CO. Ponadto kotły posiadają podświetlany panel z polskim menu umożliwiającym pełną kontrolę nad urządzeniem.

Komfort połączony z funkcjonalnością

Kotły na pellet to nowoczesne urządzenia, które są w pełni automatyczne – same się rozpalą, ustawią odpowiedni tryb pracy i momentalnie rozgrzeją cały dom. Urządzenia wyróżniają się małymi rozmiarami i dużymi możliwościami grzewczymi, dlatego doskonale wkomponują się w każde pomieszczenie.