Ogrzewacze gazowe 

Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Ogrzewacze gazowe

Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń

Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń w stylowej formie zapewniają ciepło i światło oraz tworzą wyjątkowy i bardzo przytulny nastrój. Z powodzeniem możemy zapewnić sobie dodatkowe ogrzewanie na tarasie, w ogrodzie lub np. przed kawiarnią lub klubem. Pasują praktycznie do każdego miejsca.

Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń są eleganckie i nie szpecą pomieszczeń

Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń które dostępne są w naszej ofercie z serii PATIO mają bardzo nowoczesny wygląd. Ich unikalną cechą jest widoczny z czterech stron ogień. Będzie on nie tylko źródłem ciepła, ale również będzie stanowić elegancką ozdobę. Można go zamontować w przydomowym zaciszu: ogrodzie lub tarasie, ale również sprawdzi się wykorzystany w branży hotelarskiej czy restauratorskiej. Zdecydowanie przedłuży on możliwość korzystania z ogródka. Wiosenne wieczory nie będą już tak chłodne. Naturalna wizja ognia zapewniona jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego palnika ceramicznego.

Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń to wygoda użytkowania

Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń typu PATIO nie emitują dźwięków ani zapachów. Działanie takiego ogrzewacza nie ma również wpływu na cyrkulacje powietrza. Ma to duże znaczenie zwłaszcza dla alergików. Bez problemu można go przestawić na dowolne miejsce dzięki zamontowanym kółkom. Urządzenie to jest bardzo wydajne i może pracować w ciągu nawet do 30 godzin. Podłączymy do niego butle 11 kg. Taki ogrzewacz nie wymaga czyszczenia szyb, ogień ich nie zadymia.

Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń są bezpieczne

Ogrzewacze gazowe z naszej oferty zasilane są płynnym gazem z butli. Płomienie zamknięte są w szklanej komorze więc nie mamy bezpośredniego kontaktu z ogniem. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla osób podziwiających płomienie. PATIO odporne jest na uszkodzenia. Ogrzewacz ma bezpieczny i zaawansowany system automatycznego sterowania gazem przy użyciu pilota, zabezpiecza on przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Dzięki sterownikowi urządzenie można zabezpieczyć przed włączeniem przez dzieci albo zaprojektować je tak, by włączało się o konkretnej godzinie, danego dnia.
Ogrzewacze gazowe w branży gastronomicznej lub hotelarskiej będą ciekawa atrakcją dla gości. Ocieplą w chłodny wieczór i dadzą trochę światła. Ich ciekawy i prosty wygląd z powodzeniem wpasuje się w każde otoczenie, również na tarasie lub domowym ogródku.