Piece gazowe 

Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Piece gazowe

Piec typu koza na gaz ziemny ma szereg zalet 

Piec typu koza na gaz ziemny jest bardzo prosty w obsłudze. Nie trzeba go czyścić tak jak tradycyjnego pieca, nie musimy myśleć o zakupie drewna lub brykietu. Nie ma również problemu z powstającym popiołem. Piec gazowy to gwarancja czystości. Taki piecyk włączymy bardzo szybko i działa praktycznie chwile po odpaleniu więc jeśli przez jakiś czas nie było nas w domu nie musimy się martwić tym, że będzie się długo rozpalał.

Piec typu koza na gaz ziemny jest łatwy w użytkowaniu

Piec typu koza na gaz ziemny nie jest trudny w obsłudze i nie jest potrzebne specjalne przeszkolenie. Użytkownik ma całkowitą kontrolę, regulacja urządzenia odbywa się przy użyciu pilota, który ma wbudowany termostat. Instalacja takiej kozy gazowej nie wymaga tradycyjnego komina. System przewodów koncentrycznych umożliwia zamontowanie kozy w pomieszczeniach w których nie ma komina, wystarczy wyprowadzić przewód poza ścianę budynku albo dach. Z racji na stosunkowo niewielki ciężar oraz prostotę montażu można swobodnie zmienić jego miejsce, w zależności od dostępu do kanału odprowadzającego spaliny. Piec gazowy KOZA AB S ma wylot spalin w płytce górnej.

Piec typu koza na gaz ziemny to wysoki poziom bezpieczeństwa

Oferowane przez nas piece typu koza na gaz ziemny są całkowicie bezpieczne. Zaawansowany system automatycznego sterowania gazem przy użyciu pilota zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Najwyższy stopień bezpieczeństwa daje hermetycznie zamknięta komora spalania. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z drożnością komina piec automatycznie jest wyłączany. Jeśli w domu sią dzieci, ważne, aby model na który się Państwo zdecydują miał zabezpieczenie przed niechcianym włączeniem go przez dzieci.
Kolejną wygodą, na którą warto zwrócić uwagę jest możliwość włączenia go o konkretnej godzinie, a nawet konkretnego dnia. Piec gazowy KOZA AB posiada certyfikat badania typu WE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska. Ponadto koza ta wyposażona jest w czujnik termopary, który w razie zdmuchnięcia płomienia odcina dopływ gazu do palnika.
Piece gazowe to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą ogrzać pomieszczenie, stawiają na stylowy wystrój a przy tym również na ekonomie i ekologię.
Polecamy produkty z naszego sklepu.