Wkłady gazowe 

Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów
Wkłady gazowe

Wkłady kominkowe na gaz ziemny

Wkłady kominkowe na gaz ziemny to połączenie ekologii, ekonomii i dobrego stylu w jednym. Jest to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które spodoba się zwłaszcza osobom, które stawiają na komfort i wygodę. W naszym sklepie znajdą Państwo nowatorskie i gustowne wkłady gazowe o horyzontalnej i realistycznej wizji ognia. Ich prosta forma pasuje do praktycznie każdego rodzaju wnętrz, nowoczesnego, klasycznego czy rustykalnego.
Wkłady gazowe i komfort użytkowania

wkłady kominkowe na gaz ziemny są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie powstaje popiół, więc nie wymagają czyszczenia, nie trzeba pamiętać o zamykaniu popielnika lub dokładaniu drewna. Wkład gazowy LEO 100 lewy na gaz ziemny gwarantuje wysoką jakość wykonania, komfort oraz prostotę użytkowania. Wizja ognia jest niezakłócona dzięki niewidocznej ramce fasady i minimalnej ilości widocznych elementów stalowych. Palnik został tak zaprojektowany alby ogień wyglądał jak najbardziej realistycznie, jak w prawdziwym kominku, który jest opalany drewnem. Wkład posiada dodatkowe regulacje wysokości płomienia. Dla wygody użytkownika istnieje możliwość dobory paliwa – wkład z zamkniętą komora spalania, który przystosowany jest do palenia gazem ziemnym lub LPG. Bezapelacyjnym plusem jest kontrola czasowa – możliwość programowania temperatury dobowej nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

Wkłady kominkowe na gaz ziemny

Wkłady kominkowe na gaz ziemny zostały wprowadzone do sprzedaży z myślą o naszym środowisku i jakości powietrza, którym oddychamy. Jak wiemy problem smogu w naszym kraju jest olbrzymi, coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na to, czym ogrzewa swoje domy. Wykorzystanie paliw gazowych wpływa na zmniejszenie emisji CO. W trakcie spalania gazu ziemnego żadne szkodliwe związki nie przedostają się do powietrza.

Wkłady kominkowe na gaz ziemny dostępne w naszym sklepie zawierają w zestawie:
- wkład gazowy,
- automatykę sterującą procesem spalania oraz dotykowy pilot,
- drewienka ceramiczne do wyłożenia paleniska.


Aby zakup okazał się trafny przed zakupem wkładu gazowego należy określić jakim typem gazu będzie zasilana montowana instalacja. Gazem ziemnym czy LPG, czyli z butli. Dopasujemy wtedy odpowiednie dysze i palniki. Wkład gazowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dl osób, które cenią sobie wygodę i komfort oraz znaczenie ma dla nich jakość powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.