Akumulacyjne wkłady kominkowe 

Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Akumulacyjne wkłady kominkowe

Wkłady kominkowe akumulacyjne 

Wkłady kominkowe akumulacyjne dzięki zaawansowanej technicznie konstrukcji użytkownicy mogą korzystać bardzo wysokiej sprawności kominka w ogrzewaniu pomieszczeń. Ponieważ nawet 90% pozyskanego ciepła w procesie spalania paliwa jest uwalniane stopniowo przez promieniowanie zabudowanej masy akumulacyjnej, nie występującej w zwykłym kominku z wkładem konwekcyjnym. Często przy zaledwie dwukrotnym dokładaniu drewna na dobę, użytkownik ma ciepłe pomieszczenie nawet przez dwadzieścia cztery godziny. Cała zabudowa kominkowa długo emituje ciepło przez co dobrze się sprawdza w pomieszczeniach w których przebywają alergicy.

Wkłady kominkowe akumulacyjne 

Wkłady kominkowe akumulacyjne w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych wariantach. Opatentowany akumulacyjny pierścień ROMOTOP MAMMOTH cechuje wysoka zdolność przewodzenia ciepła oraz magazynowania go. Montowany jest bezpośrednio na króciec spalinowy. Producent zapewnia wysoką żywotność konstrukcji, którą zapewnia wewnętrzna żeliwna podstawa. Elementy są szczelne i zawsze demontowalne. Ponad to efektywne przewodzenie ciepła w głąb masy akumulacyjnej oraz nie grozi pękaniem ścian.
Kolejnym akumulacyjnym wkładem kominkowym dostępnym w naszym sklepie jest AKUMULACJA GÓRNA średnica 150 mm. Niewątpliwą jego zaletą jest akumulacja ciepła co oznacza, że grzeje również po zakończeniu palenia we wkładzie. Metalowe elementy, które specjalnie zostały umieszczone pomiędzy kształtkami akumulacyjnymi doskonale przenoszą ciepło.

Ekonomiczne wkłady kominkowe akumulacyjne 

Wkłady kominkowe akumulacyjne e pozwalają na bardziej ekonomiczne palenie w kominku. Dostępny w naszym sklepie WYMIENNIK 11 MAMMOTH w obudowach akumulacyjnych zwiększa ich zdolność akumulacyjną. Składa się z WYMIENNIKA KONWEKCYJNEGO ROMOTOP i ZESTAWU AKUMULACYJNEGO ROMOTOP MAMMOTH o masie 300 kg. W naszym sklepie internetowym dostępny jest również Akumulacyjny zestaw boczny Romotop Mammoth dla wkładów kominkowych. Zapewnia wysoką pojemność ciepła oraz maksymalnie szybkie przekazywanie ciepła spalin kształtek akumulacyjnych. Istnieje możliwość zakupu tylko dolnych lub bocznych elementów akumulacyjnych Mammoth. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu AGATHOS KOMINKI, który specjalizuje się w zakresie usług zduńskich. Nasi specjaliści pomogą dopasować odpowiedni wkład do Państwa potrzeb, który będzie pasował do wybranego kominka i zwiększy komfort pomieszczenia oraz ekonomie użytkowania kominka.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AGATHOS KOMINKI w zakresie usług zduńskich