Urządzenia gazowe 

Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Wkłady gazowe
  Wkłady gazowe

  Wkłady kominkowe na gaz ziemny

  Wkłady kominkowe na gaz ziemny to połączenie ekologii, ekonomii i dobrego stylu w jednym. Jest to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które spodoba się zwłaszcza osobom, które stawiają na komfort i wygodę. W naszym sklepie znajdą Państwo nowatorskie i gustowne wkłady gazowe o horyzontalnej i realistycznej wizji ognia. Ich prosta forma pasuje do praktycznie każdego rodzaju wnętrz, nowoczesnego, klasycznego czy rustykalnego.
  Wkłady gazowe i komfort użytkowania

  wkłady kominkowe na gaz ziemny są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie powstaje popiół, więc nie wymagają czyszczenia, nie trzeba pamiętać o zamykaniu popielnika lub dokładaniu drewna. Wkład gazowy LEO 100 lewy na gaz ziemny gwarantuje wysoką jakość wykonania, komfort oraz prostotę użytkowania. Wizja ognia jest niezakłócona dzięki niewidocznej ramce fasady i minimalnej ilości widocznych elementów stalowych. Palnik został tak zaprojektowany alby ogień wyglądał jak najbardziej realistycznie, jak w prawdziwym kominku, który jest opalany drewnem. Wkład posiada dodatkowe regulacje wysokości płomienia. Dla wygody użytkownika istnieje możliwość dobory paliwa – wkład z zamkniętą komora spalania, który przystosowany jest do palenia gazem ziemnym lub LPG. Bezapelacyjnym plusem jest kontrola czasowa – możliwość programowania temperatury dobowej nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem.

  Wkłady kominkowe na gaz ziemny

  Wkłady kominkowe na gaz ziemny zostały wprowadzone do sprzedaży z myślą o naszym środowisku i jakości powietrza, którym oddychamy. Jak wiemy problem smogu w naszym kraju jest olbrzymi, coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na to, czym ogrzewa swoje domy. Wykorzystanie paliw gazowych wpływa na zmniejszenie emisji CO. W trakcie spalania gazu ziemnego żadne szkodliwe związki nie przedostają się do powietrza.

  Wkłady kominkowe na gaz ziemny dostępne w naszym sklepie zawierają w zestawie:
  - wkład gazowy,
  - automatykę sterującą procesem spalania oraz dotykowy pilot,
  - drewienka ceramiczne do wyłożenia paleniska.


  Aby zakup okazał się trafny przed zakupem wkładu gazowego należy określić jakim typem gazu będzie zasilana montowana instalacja. Gazem ziemnym czy LPG, czyli z butli. Dopasujemy wtedy odpowiednie dysze i palniki. Wkład gazowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dl osób, które cenią sobie wygodę i komfort oraz znaczenie ma dla nich jakość powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Ogrzewacze gazowe
  Ogrzewacze gazowe

  Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń

  Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń w stylowej formie zapewniają ciepło i światło oraz tworzą wyjątkowy i bardzo przytulny nastrój. Z powodzeniem możemy zapewnić sobie dodatkowe ogrzewanie na tarasie, w ogrodzie lub np. przed kawiarnią lub klubem. Pasują praktycznie do każdego miejsca.

  Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń są eleganckie i nie szpecą pomieszczeń

  Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń które dostępne są w naszej ofercie z serii PATIO mają bardzo nowoczesny wygląd. Ich unikalną cechą jest widoczny z czterech stron ogień. Będzie on nie tylko źródłem ciepła, ale również będzie stanowić elegancką ozdobę. Można go zamontować w przydomowym zaciszu: ogrodzie lub tarasie, ale również sprawdzi się wykorzystany w branży hotelarskiej czy restauratorskiej. Zdecydowanie przedłuży on możliwość korzystania z ogródka. Wiosenne wieczory nie będą już tak chłodne. Naturalna wizja ognia zapewniona jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego palnika ceramicznego.

  Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń to wygoda użytkowania

  Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń typu PATIO nie emitują dźwięków ani zapachów. Działanie takiego ogrzewacza nie ma również wpływu na cyrkulacje powietrza. Ma to duże znaczenie zwłaszcza dla alergików. Bez problemu można go przestawić na dowolne miejsce dzięki zamontowanym kółkom. Urządzenie to jest bardzo wydajne i może pracować w ciągu nawet do 30 godzin. Podłączymy do niego butle 11 kg. Taki ogrzewacz nie wymaga czyszczenia szyb, ogień ich nie zadymia.

  Gazowe ogrzewacze do pomieszczeń są bezpieczne

  Ogrzewacze gazowe z naszej oferty zasilane są płynnym gazem z butli. Płomienie zamknięte są w szklanej komorze więc nie mamy bezpośredniego kontaktu z ogniem. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla osób podziwiających płomienie. PATIO odporne jest na uszkodzenia. Ogrzewacz ma bezpieczny i zaawansowany system automatycznego sterowania gazem przy użyciu pilota, zabezpiecza on przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Dzięki sterownikowi urządzenie można zabezpieczyć przed włączeniem przez dzieci albo zaprojektować je tak, by włączało się o konkretnej godzinie, danego dnia.
  Ogrzewacze gazowe w branży gastronomicznej lub hotelarskiej będą ciekawa atrakcją dla gości. Ocieplą w chłodny wieczór i dadzą trochę światła. Ich ciekawy i prosty wygląd z powodzeniem wpasuje się w każde otoczenie, również na tarasie lub domowym ogródku.

 • Piece gazowe
  Piece gazowe

  Piec typu koza na gaz ziemny ma szereg zalet 

  Piec typu koza na gaz ziemny jest bardzo prosty w obsłudze. Nie trzeba go czyścić tak jak tradycyjnego pieca, nie musimy myśleć o zakupie drewna lub brykietu. Nie ma również problemu z powstającym popiołem. Piec gazowy to gwarancja czystości. Taki piecyk włączymy bardzo szybko i działa praktycznie chwile po odpaleniu więc jeśli przez jakiś czas nie było nas w domu nie musimy się martwić tym, że będzie się długo rozpalał.

  Piec typu koza na gaz ziemny jest łatwy w użytkowaniu

  Piec typu koza na gaz ziemny nie jest trudny w obsłudze i nie jest potrzebne specjalne przeszkolenie. Użytkownik ma całkowitą kontrolę, regulacja urządzenia odbywa się przy użyciu pilota, który ma wbudowany termostat. Instalacja takiej kozy gazowej nie wymaga tradycyjnego komina. System przewodów koncentrycznych umożliwia zamontowanie kozy w pomieszczeniach w których nie ma komina, wystarczy wyprowadzić przewód poza ścianę budynku albo dach. Z racji na stosunkowo niewielki ciężar oraz prostotę montażu można swobodnie zmienić jego miejsce, w zależności od dostępu do kanału odprowadzającego spaliny. Piec gazowy KOZA AB S ma wylot spalin w płytce górnej.

  Piec typu koza na gaz ziemny to wysoki poziom bezpieczeństwa

  Oferowane przez nas piece typu koza na gaz ziemny są całkowicie bezpieczne. Zaawansowany system automatycznego sterowania gazem przy użyciu pilota zabezpiecza przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Najwyższy stopień bezpieczeństwa daje hermetycznie zamknięta komora spalania. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek problemy z drożnością komina piec automatycznie jest wyłączany. Jeśli w domu sią dzieci, ważne, aby model na który się Państwo zdecydują miał zabezpieczenie przed niechcianym włączeniem go przez dzieci.
  Kolejną wygodą, na którą warto zwrócić uwagę jest możliwość włączenia go o konkretnej godzinie, a nawet konkretnego dnia. Piec gazowy KOZA AB posiada certyfikat badania typu WE, który gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, ochronę zdrowia i środowiska. Ponadto koza ta wyposażona jest w czujnik termopary, który w razie zdmuchnięcia płomienia odcina dopływ gazu do palnika.
  Piece gazowe to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą ogrzać pomieszczenie, stawiają na stylowy wystrój a przy tym również na ekonomie i ekologię.
  Polecamy produkty z naszego sklepu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów

Urządzenia gazowe

Kominki gazowe do salonu, ciepło bez uciążliwej sadzy 

Kominki gazowe do salonu i do ogrzewania pomieszczeń robione są z myślą o tych, którzy potrafią zrezygnować z przyjemności dokładania drewna na korzyść komfortu. W takich przypadkach proponujemy zbudować kominek bazujący na wkładzie zasilanym gazem. Kominki gazowe łączą w sobie korzystne cechy kominków wzbogacając je o możliwości niedostępne w klasycznych urządzeniach. To eleganckie i nowoczesne rozwiązania, dla osób którym zależy na komforcie użytkowania. Prosta i wysublimowana forma pasuje do każdego rodzaju wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego. Wykorzystanie paliw gazowych znacznie przyczynia się do zmniejszenia emisji CO. Urządzenia gazowe do ogrzewania domów podczas spalania gazu ziemnego nie wytwarzają szkodliwych dla środowiska związków siarki, sadzy i uciążliwego dla utrzymania czystości w domu popiołu. Hermetycznie zamknięta komora spalania daje najwyższy stopień bezpieczeństwa. Kominek wyposażony jest w system, który w razie awarii odcina dopływ gazu, a kominek jest automatycznie wyłączany. Użytkownik ma pełną kontrolę nad temperaturą, jak i czasem pracy kominka, co przekłada się na ekonomię ogrzewania. Dzięki konstrukcji systemu dysz istnieje możliwość zasilania kominka gazowego zarówno za pomocą gazu ziemnego NG oraz LPG.

Kominki gazowe do salonu to nowoczesne urządzenia gazowe, które są gwarancją czystości i bezpieczeństwa 

Kominki gazowe do salonu, wkład gazowy łączy sobie ekologię, ekonomię i styl. Znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym wkłady gazowe o horyzontalnej i realistycznej wizji ognia. Wkłady kominkowe są bardzo wygodne w użytkowaniu. Nie trzeba ich czyścić ani pamiętać o zamykaniu popielnika. Dbają one również o środowisko i jakość powietrza, którym oddychamy. Urządzenie gazowe typu koza Urządzenie gazowe typu koza to gwarancja czystości i prostoty obsługi. Tego typu koza na gaz ziemny jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Mamy możliwość ustawienia włączenia o konkretnej godzinie, ponadto została wyposażona w czujnik termopary, w razie zdmuchnięcia płomienia odcina dopływ gazu do palnika. Ich wygląd sprawia, że wpasują się w pomieszczenie w każdym stylu. Nie zajmują dużo miejsca dając przy tym sporo ciepła.

Szczególnie istotne jest dla bezpieczeństwa użytkowników by montaż instalacji wykonywali specjaliści z odpowiednimi kwalifikacjami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AGATHOS KOMINKI w zakresie usług zduńskich.