Biokominki wolnostojące 

Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Biokominki wolnostojące

Biokominki wolnostojące do salonu

Małe biokominki wolnostojące do salonu przypadną do gustu osobom, które szukają dodatkowego źródła ciepła a także elementu wnętrza, które je wzbogaci i nada ciekawego wyglądu. Biokominek wolnostojący jako element dekoracyjny wprowadzi wyjątkowy design. W naszym sklepie mogą Państwo wybierać pośród różnych biokominków – z pewnością każdy znajcie to, czego szuka. Poza tym, że różnią się wyglądem to również formą i wielkością, co sprawia, że bez problemu dopasujemy taki kominek do zróżnicowanej architektury wnętrza.

Biokominki wolnostojące do salonu

Funkcji biokominka wolnostojącego jest kilka. Jedną z nich, ważną nie tylko dla Pań i architektów wnętrz, ale też dla osób, które lubią przytulne wnętrza jest wygląd. Zdecydowanie sprawią, że pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego wyglądu, poza tym dogrzeje je również. Biokominki wolnostojące do salonu GALINA o prostym i eleganckim kształcie wpasuje się zarówno w nowoczesne jak i stylizowane wnętrze. Jego zaletą jak i pozostałych biokominków wolnostojących jest to, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani też podłączenia przewodu kominowego. Są proste w montażu a także w obsłudze. Znajdzie się dla niego miejsce w przestronnym salonie, mniejszym mieszkaniu a także tarasie lub ogrodzie, które przy sprzyjających warunkach atmosferycznych również dogrzeje.

Biokominek wolnostojący do aromaterapii

Biokominek wolnostojący oraz inne jego odmiany znacznie poprawia wilgotność powietrza. Nadaje się dzięki temu do aromaterapii, może zastąpić chemiczne odświeżacze powietrza. Może okazać się bardzo przydatnym elementem wyposażenia gabinetu kosmetycznego. Biokominek ECHO biały o owalnym kształcie wygląda bardzo nowocześnie i nie zaburzy wyglądu żadnego gabinetu lub innego pomieszczenia. Wyposażony jest w pojemnik na biopaliwo. Jest to wkład absorbujący / chłonny, który umieszczony jest w biowkładce i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania a także wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet jeśli pojemnik się przewróci. Ma jeszcze rączkę regulującą do pojemnika.

Biokominki wolnostojące do salonu są bezpieczne i nie brudzą

Biokominki wolnostojące do salonu można wykorzystać jako główną ozdobę dużych pomieszczeń w domu. Biokominek ROMEO czarny ma bardzo stabilną konstrukcję. Szyby umiejscowione są z 4 stron pojemnika z ogniem, stanowią dodatkową ochronę dla dzieci, gości albo zwierząt domowych. Doda też trochę światła w pomieszczeniu, w którym go zamontujemy. Decydując się na biokominek wolnostojący zyskamy całkiem nowy wygląd wnętrza. Docenimy to zwłaszcza w chłodne jesienno-zimowe wieczory. Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą.