Biokominki wiszące 

Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Biokominki wiszące

Biokominki wiszące na ścianie

Biokominki wiszące na ścianie coraz częściej są rozwiązaniem, które stosuje się w mieszkaniach lub domach. Dobrze już podczas budowy zadać sobie pytanie, jakie dodatkowe źródło ciepła będziemy chcieli zamontować. Może się też okazać, że dopiero po wprowadzeniu się stwierdzimy, że czegoś nam brakuje albo że któreś pokoje są chłodne. Wtedy z pomocą przychodzą nam współczesne rozwiązania.

Biokominki wiszące na ścianie

Biokominki wiszące na ścianie można powiesić prawie wszędzie. Nie ma ograniczeń, które w przypadku innych kominków wynikają z położenia przewodu kominowego. Nawet jeśli mieszkasz w małej kawalerce możesz cieszyć oko oraz zaskoczyć swoich gości widokiem ognia. Osoby, które lubią zmieniać aranżacje również będą zadowolone, ponieważ położenie biokominka można zmieniać wedle uznania. Biopaliwo spala się bezdymnie, w czasie tego procesu nie wydzielają się żadne toksyczne opary. Jest bezpieczne i ekologiczne. Biokominek ALPHA wkomponuje praktycznie w każde pomieszczenie. Montaż przy użyciu kołków montażowych jest bardzo prosty. Bez używania dodatkowych listew można zamontować go w narożniku pod każdym kontem. Biokominek DELTA 2 czarny QUBE dzięki eleganckiej formie z powodzeniem możemy zamontować w sypialni albo salonie. Wprowadzi wyjątkowy klimat, ale taż ekologię i podwyższy standard. Tradycyjne paliwo zastąpione jest paliwem płynnym, nie wydziela ono zapachu ani dymu. Nie wydziela szkodliwych substancji i nie jest trudny w rozpalaniu.

Biokominki wiszące na ścianie mogą być stosowane do aromaterapii

Uzupełnieniem do oferty obejmującej biokominki wiszące na ścianie jest pojemnik z aromaterapią. Jest to bezpieczny pojemnik do biokominka z wkładem absorbującym. Pozwala on na zmniejszenie zużycia paliwa oraz wyklucza możliwość rozlania się paliwa. Dodatkowo taki pojemnik wyposażony jest w dwa boczne kontenerki, które przeznaczone są na olejki eteryczne. Sprawdzi się w gabinetach masażu, kosmetycznych albo sali do jogi. Powoli uwalniający się zapach pomoże się zrelaksować, uspokoić a także wyciszyć. Biokominek wiszący jest bardzo praktyczny i wygodny, ale należy pamiętać, że nie sprawdzi się jako jedyne źródło ciepła w domu a raczej uzupełnienie. Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą.